Czy budowa studni głębinowej to opłacalna inwestycja?
Ciekawe

Czy budowa studni głębinowej to opłacalna inwestycja?

Budowę domu zaczynamy od wyboru studni głębinowej bądź podłączenia do miejskiej sieci wodociągowej. Posiadanie własnego źródła wody to same korzyści, coraz więcej ludzi decyduje się na budowę studni głębinowej. Na pierwszy rzut oka to spora inwestycja, ale niesie ze sobą wiele zalet na lata.

Koszt studni głębinowej jest zależny przede wszystkim od głębokości, a także od odległości odwiertu do punktu przyłączenia do budynku. Głębokość studni nie jest zależna od nas i jednocześnie ma ogromny wpływ na koszt całej inwestycji. Głębokość odwiertu będzie zależna od tego, jak głęboko znajdują się warstwy wodonośne.

Niezależnie od tego faktem jest to, że budowa studni głębinowej zwraca się już po kilku latach, co niesie ze sobą spore oszczędności na kolejne lata. Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się budową studni głębinowych postaw na Drillpol.

Firma Drillpol To rodzinna firma wiertnicza z długoletnim doświadczeniem. Specjalizują się w odwiertach pod ujęcia wody, w odwiertach pod pompy ciepła oraz odwiertach pod studnie chłonne. Do odwiertów wykorzystują metodę udarową i dzięki najnowocześniejszej technologii wykonanie studni głębinowej zajmuje im jeden dzień. Sprawdźcie naszą ofertę – www.drillpol.com.