Zadaszenie tarasu w sezonie wakacyjnym
Ciekawe

Zadaszenie tarasu w sezonie wakacyjnym

Jeszcze do niedawna popularnym sposobem na walkę z palącym słońcem i letnimi opadami deszczu było chowanie się pod składanymi pawilonami lub parasolami ogrodowymi. Niestety, tego typu schronienie na dłuższą metę mogą nie wytrzymać kapryśnej pogody, porywisty wiatr i spadające z drzew gałęzie wystarczały, aby zniszczyć tkaninę albo niskiej jakości tworzywo sztuczne.

Składany stelaż z czasem może się odkształcić, przez co po kilku sezonach intensywnego użytkowania będzie bezużyteczny. Najwyższa pora pożegnać chybotliwe, niemodne parawany czy ciężkawe baldachimy i przygotować miejsce na zadaszenia skrojone na miarę minimalistycznej oraz nowoczesnej architektury!

Salon Dessihome oferuje nam idealne zadaszenia ogrodowe. Konstrukcja zadaszeń ogrodowych Dessihome wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, co skutecznie chroni przed promieniami UV, deszczem czy wiatrem. Jeżeli planujemy zakup zadaszenia ogrodowego, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dessihome. Produkty Dessihome spełniają oczekiwania każdego. Sprawdź naszą ofertę na dessihome.pl.