Usuwanie tkanki tłuszczowej zimnem
Zdrowie i uroda

Usuwanie tkanki tłuszczowej zimnem

Kriolipoliza CoolTech to innowacyjna metoda modelowania sylwetki, która zapewnia skuteczna i trwałą redukcję tkanki tłuszczowej bez potrzeby użycia skalpela. Zabieg ten polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej w temperaturze do -8 stopni przez około 70 minut w zależności na jaką partię ciała chcemy zastosować zabieg.

Chłodzenie jest kontrolowane przez doświadczony personel oraz całkowicie bezpieczne, natomiast jego efektem jest celowe uszkodzenie komórek tłuszczowych. Przez kolejne tygodnie są one sukcesywnie usuwane z organizmu poprzez układ limfatyczny. Najnowszej generacji sprzęt wyposażony jest w charakterystyczne aplikatory, które są dostosowane do różnych obszarów ciała, dzięki temu pozwalają na idealne dostosowanie zabiegu do potrzeb każdego klienta.

Zamrażanie tkanki tłuszczowej, jako zabieg medycyny estetycznej zostało odkryte przez naukowców, którzy zauważyli, że podskórne komórki tłuszczowe są zdecydowanie bardziej podatne na niską temperaturę. Wymrażanie następuje selektywnie, z bardzo dużą precyzją, co daje nam gwarancję bezpieczeństwa, ale również zapewnia bardzo dużą skuteczność. Natomiast aby dodatkowo wzmocnić bezpieczeństwo, urządzenie do Kriolipolizy CoolTech zostało wyposażone w specjalną ochronną membranę, która stanowi barierę między głowicą, a miejscem poddawanym zabiegowi eliminując ryzyko uszkodzenia innych tkanek. Kriolipoliza Cooltech na brzuch, ramiona, podbródek oraz uda gwarantuje niesamowite efekty już po jednej sesji.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na medilaser.pl.