Prawo jazdy – jakie błędy zakończą nasz egzamin?
Motoryzacja

Prawo jazdy – jakie błędy zakończą nasz egzamin?

Podczas egzaminu praktycznego na prawo jazdy możemy popełnić wiele błędów które automatycznie zakończą nasz egzamin. Warto wiedzieć na co szczególnie zwracać uwagę, aby pomyślnie zdać egzamin.

Błędy które zakończą nasz egzamin

Oczywistym jest, że doprowadzenie do kolizji lub wypadku od razu zakończy nasz egzamin. Wyprzedzanie na przejściu dla pieszych lub bezpośrednio przed nim również będzie oznaczał koniec egzaminu. Należy pamiętać, że na przejściu dla pieszych, piesi mają praktycznie zawsze pierwszeństwo. Jeżeli nie ustąpimy im pierwszeństwa, negatywnie skończymy egzamin. Nie bez powodu na drogach znajdują się ograniczenia prędkości, jeżeli przekroczymy prędkość o więcej niż 20 km/h, doprowadzimy do zakończenia egzaminu. Są to tylko niektóre błędy przez które nie zdamy egzaminu, jest ich o wiele więcej dlatego należy pamiętać o kilku rzeczach. Podczas egzaminu musimy być cały czas skupieni. Nie możemy sobie pozwolić na rozkojarzenie, gdyż może mieć to dla nas złe skutki.

Jeżeli interesuje nas kurs na prawo jazdy pod okiem doświadczonych i cierpliwych instruktorów, to warto sprawdzić ofertę firmy kurs nauki jazdy Warszawa.