W czym pomaga mikrodermabrazja?

Kult młodości sprawił, że wszyscy chcemy wyglądać młodo możliwie jak najdłużej. Niestety, żyjemy jednocześnie w wielkim pośpiechu i w wielkim stresie. W związku z tym często zdarza się, że niewłaściwy tryb życia odbija się negatywnie na naszej skórze. Kto pragnie dłużej zachować młodość i pozbyć się problemów skórnych, powinien zgłosić się na zabieg mikrodermabrazji – najlepiej w salonie Laser Skin Care!

Profesjonalny zabieg skóry

Mikrodermabrazja to zabieg, który pomaga uporać się z wieloma kłopotami skórnymi. Polega na złuszczaniu naskórka w sposób mechaniczny – ścierając kolejne jego warstwy. W ten sposób dociera się do tych warstw, które są młodsze, ładniejsze.

Wskazaniami do wykonania tego zabiegu są między innymi takie zmiany skórne jak łojotok, blizny po trądziku, rozstępy, plamy starcze, rozszerzone pory, liczne zaskórniki, wągry czy płytkie zmarszczki. Zabieg znacznie poprawia wygląd skóry – czujemy się również zdecydowanie lepiej, ponieważ sam w sobie jest dosyć przyjemny. Można się zrelaksować i oddać w ręce profesjonalistów!