STN - gresowa imitacja drewna na wysokim poziomie
Dom i ogród

STN – gresowa imitacja drewna na wysokim poziomie

STN Ceramika to hiszpański producent gresowych płytek znanych z tego, że z powodzeniem można układać je zarówno na podłogach, jak i na ścianach. To także jedna z tych firm, które bardzo szybo odkryły, jak dużym zainteresowaniem cieszą się gresowe imitacje naturalnych materiałów budowlanych.

Przyglądając się kolekcjom takim, jak choćby STN Springwood Miel 23×120 można się zresztą przekonać, że nie mamy do czynienia po prostu z jednym z wielu rozwiązań o zbliżonym charakterze, ale z płytkami, które są naprawdę atrakcyjne wizualnie i odporne na uszkodzenia.

Wśród wielu rozwiązań, które nawiązują swoim wyglądem do materiałów naturalnych, o największej popularności można, z pewnością, mówić w kontekście tych, które przywodzą na myśl drewno. Płytki tego rodzaju znakomicie prezentują się w salonie. Można jednak wprowadzić je także do kuchni zwłaszcza, jeśli planuje się, że będzie to pomieszczenie utrzymane w stylu rustykalnym. Ich atutem jest to, że gres wykazuje dużą odporność na działanie wody, co zawsze było w przypadku drewna sporym wyzwaniem.

Jeżeli jesteś zaineresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na płytki STNCeramica na stronie eurolazienki.pl.