Ponadczasowe białe płytki łazienkowe
Dom i ogród

Ponadczasowe białe płytki łazienkowe

Jeżeli jesteś miłośnikiem bieli oraz wszystkich jej odcieni i przez lata byłeś jej wierny i uważałeś, że jest zawsze najlepszy wybór, ponieważ wygląda czysto, elegancko i nigdy nie wychodzi z mody? To prawda. Kolor biały sprawdza się przy każdej aranżacji i sprawia, że pomieszczenie nawet małych rozmiarów staje się przejrzyste i optycznie powiększone.

Biało-czarna łazienka

Taki duet zawsze się sprawdza! Dodatki w czerni wyglądają bardzo nowocześnie a przy tym elegancko. Decydując się na ten duet bieli i czerni, musimy pamiętać o jednej ważnej zasadzie, jeśli mamy małą łazienkę to zdecydowaną przewagę kolorystyczną powinna stanowić biel. Natomiast jeśli łazienka jest dość duża, śmiało można zaszaleć nawet z czarnymi ścianami.

Płytki imitujące drewno

Płytki do łazienki imitujące drewno to kolejny pomysł na to, by łazienka nie była nudna. Nawet materiały, które tylko imitują drewno sprawią, że każde wnętrze stanie się ciepłe i przytulne. Jeśli zależy Ci właśnie na takim efekcie przyjemnego, wnętrza to zdecyduj się na niezwykle ponadczasowe płytki do łazienki imitujące drewno.

Oferta Salonu DessiHome

Salon DessiHome to zespół pasjonatów zakręconych na punkcie łazienek. Profesjonalne doradztwo oraz wyjątkowe projekty, to ważne elementy które budują ich jako całość. W ofercie DessiHome znajdziemy całe wyposażenie łazienek, płytki do łazienki, armaturę, lampy czy lustra. Posiadamy też piękne aranżacje łazienek, które można obejrzeć na stronie dessihome.pl.