Nowoczesna medycyna estetyczna w walce ze zmarszczkami
Zdrowie i uroda

Nowoczesna medycyna estetyczna w walce ze zmarszczkami

Jak wiadomo, nie jesteśmy w stanie uniknąć procesu starzenia się skóry, który dotyczy lub w niedługim czasie będzie dotyczył wielu z nas. Z upływem lat skóra przestaje produkować kolagen i elastynę, co jest naturalnym wypełniaczem naszej cery. Wybór odpowiedniej metody w walce ze zmarszczkami jest kwestią indywidualną, jednak zanim poddamy się operacji plastycznej, spróbujmy nieinwazyjnych zabiegów.

Zabiegi likwidacji zmarszczek

Kremy przeciwzmarszczkowe jedynie zahamują proces starzenia się skóry, jednak nie są w stanie go zatrzymać. W przypadku pozbycia się zmarszczek na stałe pomogą nam jedynie zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Usuwanie zmarszczek staje się coraz łatwiejsze i popularniejsze z nieustannie rozwijającą się medycyną estetyczną. W gabinecie Medilaser we Wrocławiu znajdziemy wiele zabiegów usuwania zmarszczek między innymi Termolifting Zaffiro.

Termolifting Zaffiro- zabieg odmładzający gwiazd!

Zabieg ten polega na podgrzaniu oraz podrażnieniu włókien kolagenowych co powoduje ich skurczenie do pierwotnej długości. Skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, co zwiększa jej elastyczność, a zmarszczki zostają wygładzone.