Napędy do drzwi wejściowych – czy to dobry wybór?
Dom i ogród

Napędy do drzwi wejściowych – czy to dobry wybór?

Wiele osób starszych lub niepełnosprawnych ma problem z otwieraniem drzwi np. do domu. Zdecydowanie się na wybranie napędu do drzwi wejściowych to dobry pomysł który zdecydowanie ułatwi funkcjonowanie takich osób.

Napędy do drzwi wejściowych

Firma która posiada nowoczesne napędy PortaMatic do drzwi wejściowych to Bramotechnika. Są to napędy wysokiej jakości które zdecydowanie ułatwią funkcjonowanie osób starszych lub niepełnosprawnych. Działanie napędu polega na samodzielnemu otwarciu się drzwi za pomocą sterownika lub poprzez aplikację z technologią Bluetooth. Drzwi automatycznie zamykają się po przejściu do domu lub wyjściu z niego. Warto również wspomnieć, że napędy do swojego działania pobierają minimalne ilości energii.

Ciekawa oferta firmy Bramotechnika.

Firma Bramotechnika w swojej ofercie posiada również wiele innych produktów które ułatwią nasze życie codzienne. W swojej ofercie posiadają również rolety antywłamaniowe które skutecznie podniosą poziom bezpieczeństwa nas i naszych rodzin. Jeżeli jesteśmy zainteresowani kupnem takich rolet to zdecydowanie warto wybrać firmę rolety Tychy.