Jak uporać się z naczynkami?
Zdrowie i uroda

Jak uporać się z naczynkami?

Skóra naczynkowa dotyka zazwyczaj kobiety, które mają skórę suchą, delikatną, wrażliwą na czynniki zewnętrze oraz skłonną do podrażnień i zaczerwienień. Pękające naczynka potrafią być powodem zawstydzenia, ale również obniżonej samooceny, dlatego wymaga ona specjalnej troski. Rozszerzone naczynka, popękane naczynka na twarzy oraz naczynka na nosie – jak odpowiednio dbać o tak bardzo delikatną skórę?

Skóra naczynkowa– pielęgnacja w gabinecie kosmetycznym

Niestety, walka o zdrową oraz świetlaną cerę bardzo często nie kończy się w domowym zaciszu. Jeżeli naszym zmartwieniem są widocznie popękane naczynka krwionośne, a chcemy się ich pozbyć, to konieczna będzie wizyta w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Wybór zabiegów obecnie proponowanych przez gabinety kosmetyczne jest naprawdę ogromny. Na co powinnyśmy się zdecydować, by poprawić stan naszej skóry? Bardzo dobrym zabiegiem, który oferuje gabinet kosmetyczny Medilaser we Wrocławiu jest zabieg Ellipse, który polega na kierowaniu kontrolowanych impulsów świetlnych w stronę chorobowo zmienionej partii skóry. Następnie światło lasera absorbowane jest przez zawartą w skórze hemoglobinę, która zamienia się w ciepło, rozgrzewając, a następnie niszcząc wybrane naczynka krwionośne, nie uszkadzając przy tym sąsiadujących tkanek.

Jeżeli jesteś zainteresowany zabiegiem Ellipse, to umów się na konsultację na medilaser.pl. Rozszerzone i popękane naczynka na nosie oraz twarzy już nie będą powodem zmartwień.