Doskonalenie techniki jazdy z symulatorem dachowania
Motoryzacja

Doskonalenie techniki jazdy z symulatorem dachowania

Symulator dachowania jest atrakcją, która wzbudza bardzo dużo emocji. Manekin znajdujący się w samochodzie jak i również przedmioty bardzo dobrze przedstawiają co dzieje się z człowiekiem podczas dachowania samochodu. Symulator dachowania pokazuje nam jak łatwo jest stracić orientację i działa na wyobraźnię.

Symulator dachowania to pełnowymiarowy samochód osobowy, który zamontowany jest na platformie umożliwiającej obrót o 180-360 stopni. Dzięki temu można na własnej skórze, ale w bezpiecznych warunkach przekonać co się dzieje jak samochód dachuje. Prędkość takiego symulatora powinna posiadać pięć różnych szybkości obrotowych. Dzięki takiej nauce pokazać można jak ważne jest poprawne zapinanie pasów oraz jak ważne jest zabezpieczenie przedmiotów znajdujących się w samochodzie.

AutomobilKlub Polska

AutomobilKlub Polska oferuje wszystkim przyszłym kierowcom nie tyko prawo jazdy różnych kategorii, ale również posiadają do dyspozycji symulator dachowania oraz zajęcia na płycie poślizgowej. Jeżeli prawo jazdy w Warszawie to tylko z AutomobilKlub Polska! Sprawdź naszą ofertę na www.automobilklubpolski.pl.