Barber: na czym polegają jego usługi?
Zdrowie i uroda

Barber: na czym polegają jego usługi?

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na noszenie brody. Aby zarost wyglądał dobrze, trzeba o niego odpowiednio dbać. Tymczasem wielu panów kompletnie tego nie potrafi. To właśnie do nich swoje usługi kieruje Barber, czyli specjalista od zarostu.

Barber oferuje szereg zabiegów, dzięki którym każdy mężczyzna będzie wyglądał doskonale. Zdecydować można się między innymi na golenie brzytwą oraz stylizację zarostu.

Golenie brzytwą jest tradycyjnym zabiegiem, który wraca do łask. Coraz więcej panów decyduje się na golenie właśnie tą metodą. Cały zabieg rozpoczyna się od nałożenia na skórę kosmetyków, których zadaniem jest zmiękczenie zarostu. Do tego dochodzi ciepły kompres, który sprawia, że pory się otwierają. Po zdjęciu kompresu Barber nakłada na zarost pianę, robiąc to pędzlem z naturalnego włosia. I wtedy rozpoczyna się najważniejszy etap całej usługi: golenie brzytwą. Wyposażona jest ona w jednorazowe ostrze, co sprawia, że zabieg jest w pełni bezpieczny. Decydując się na golenie brzytwą, nie należy obawiać się infekcji.

Barber w Salonie Black&White

Chcecie skorzystać z profesjonalnych usług barbera? Sprawdźcie ofertę – barber Bytom.