Ubogać swoją książkę

W książce zawsze najważniejsza jest treść, ale trudno ukryć, że można sięgnąć po szereg dodatków, które są w stanie nawet jeśli nie wzbogacić samego przeżycia związanego z lekturą, to przynajmniej podnieść szansę na dobrą sprzedaż danej pozycji. Co to za pomysły?

Forma książki

Pod względem najbardziej podstawowej formy, każda książka jest taka sama, ponieważ składa się z ciągu słów przekazujących znaczenie. Jest to rdzeń produktu książkowego, że pozwolimy sobie przedstawić tę kwestię w kategoriach czysto marketingowych. Oprócz rdzenia możemy jeszcze pomyśleć chociażby o okładce, która z samą treścią książki ma tak mało wspólnego, że nawet mówi się, by nie oceniać książki po okładce. Tym niemniej, okładka pomaga sprzedać książkę, a do tego jest użyteczna, ponieważ tak zwana twarda okładka pozwoli książce przeżyć znacznie dłużej.

Okładka może mieć na sobie ilustrację. Rysunki do książek w ogóle to istotny dział produkcji artystycznej, który skupia się ba rozszerzaniu książek o obrazy, co pomaga je sprzedawać i poprawia ich spartański wizerunek.

Gdzie zamówić ilustracje do książki?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Anny Marii Rusinek, uznanej artystki w Polsce i na świecie. Jej oferta znajduje się pod adresem malarstworusinek.pl