Szukasz szkoły nauki jazdy? Wybierz Automobilklub Polski!

Wybór właściwej szkoły nauki jazdy jest niezwykle istotny! Profesjonalny wykładowca i instruktor potrafią bowiem dobrze przekazać ciężki przecież materiał, nauczyć odpowiedniego zachowania na drodze, właściwych reakcji i odporności psychicznej podczas jazdy w różnych warunkach pogodowych.

Profesjonalna szkoła jazdy

Błędy popełnione w czasie nauki mogą skutkować problemami z poruszaniem się po drodze w przyszłości. Jeśli szukasz idealnej szkoły nauki jazdy dla siebie, swojego dziecka, czy kogoś znajomego, Automobilklub Polski to miejsce, które warto wybrać!

Ta szkoła prawa jazdy w Warszawie ma już długą tradycję – jej dzieje sięgają czasów Polski rozbiorowej. W 1909 roku odbyło się zaś pierwsze spotkanie Towarzystwa Automobilistów Królestwa Polskiego. Dziś to świetnie prosperująca firma, która prowadzi zarówno wykłady, jak i zajęcia praktyczne przy szkoleniach na różne kategorie praw jazdy, ale także i wykonuje psychotesty dla kandydatów na kierowców. Zdawalność jest bardzo duża, cena rozsądna, lokalizacja doskonała, a atmosfera przyjemna, choć w pełni profesjonalna!