Samsung Galaxy S8 – zalety w porównaniu z poprzednikiem

Co jakiś czas pojawiają się na rynku nowości technologiczne – nowe smartfony, tablety, komputery. Mało jest osób, które wciąż wymieniają swoje sprzęty elektroniczne na nowe – zwykle musi minąć kilka lat, nim zdecydujemy się na podobną wymianę. Tym ważniejsze jest zatem posiadanie pewności, że dany model na przykład telefonu komórkowego będzie solidnie nam służył i rzeczywiście będzie to zmiana na lepsze.

Niezastąpiony smartfon

Jakiś czas temu na rynku pojawił się Samsung galaxy S8– zalety, jakie posiada ten model w porównaniu z poprzednim (Galaxy S7) są dosyć liczne. Począwszy od wspaniałego, nowoczesnego ekranu, z zagiętymi panelami AMOLED, działającego w proporcji 18,5:9 (co jest wygodniejsze), poprzez czytnik linii papilarnych, skaner tęczówki oka, dobrą wydajność i to, że telefon świetnie leży w dłoni, a skończywszy na tym, że po połączeniu nowego Samsunga ze stacją DeX możemy stworzyć z niego mały komputer!

Czy więc warto kupić ten model? Na pewno tak! Wszyscy, którzy się na to zdecydują będą na pewno zadowoleni! Zapraszamy do sklepu interstore-sklep.pl